Kompleks małego penisa dosięga milionów Polaków. Co ciekawe, niezadowolenie z wielkości członka nie zawsze oznacza, że penis jest za mały. Mężczyźni po prostu chcieliby – mówiąc kolokwialnie – dysponować większym sprzętem. Wynika to z faktu, iż dla wielu Panów – rozmiar członka jest swoistą miarą męskości.

Czy Twój penis faktycznie jest zbyt mały?

Oczekiwania dotyczące wielkości penisa bywają bardzo różne. Częstokroć uwarunkowane są przez oglądanie filmów dla dorosłych, gdzie autorzy – sztucznie pompują penisa, co w oczach oglądających powoduje kompleks. Myśl „mam za małego” pojawia się bardzo często i potrafi być prawdziwą barierą w życiu intymnym młodych osób.

Wielkością penisa znacznie częściej przejmują się niedoświadczeni kochankowie. Paraliżuje ich strach przed odrzuceniem i niezadowoleniem partnerki – co nierzadko skutkuje pojawieniem się silnych kompleksów i nawet problemów z potencją. – przekonują redaktorzy serwisu SferaIntymna.pl.

Kiedy warto interweniować?

O powiększeniu penisa myśli nawet 40% mężczyzn. Nie mniej, tylko część z nich decyduje się na faktyczną interwencję. Jeszcze mniejsza część – takowej interwencji wymaga. Z punktu widzenia medycyny, tylko mężczyźni zmagający się z przypadłością definiowaną jako mikropenis – powinni interweniować. W każdym innym przypadku – nie ma takiej konieczności. Mikropenis to przypadłość, która występuje u mężczyzn na skutek niedoborów androgenów i objawia się tym, iż w trakcie wzwodu długość penisa osiąga maksymalnie 8 centymetrów.

Warto przy tym zauważyć, że interwencja medyczna przy zdiagnozowaniu mikropenisa polega na kuracji hormonalnej i nie ma nic wspólnego z metodami stosowanymi na powiększenie penisa.

Jak powiększyć penisa? Poznaj najpopularniejszą i najlepszą nieinwazyjną metodę!

Powiększenie penisa to proces, który można uskutecznić na wiele różnych sposobów. Począwszy od inwazyjnych zabiegów nacięcia więzadeł wieszadłowych, poprzez wypełnianie kwasem hialuronowym, a skończywszy na całkowicie nieinwazyjnych metodach takich jak kremy i tabletki na większego członka.

W naszej ocenie, zdecydowanie najrozsądniejszym sposobem na powiększenie członka jest zastosowanie tabletek na powiększanie penisa. To metoda, która może przyczynić się do zwiększenia wielkości penisa o nawet kilka centymetrów. Co istotne, osiągane rezultaty są trwałe – tj. utrzymują się dożywotnio.

Warto mieć jednak świadomość, że na rynku środków tego typu znajdziemy szereg nieskutecznych tabletek. W praktyce – tylko kilka preparatów gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Dzisiaj pod lupę pragniemy wziąć Member XXL – tabletki, które w opinii wielu są zdecydowanie najskuteczniejsze.

Member XXL – tabletki, po które powinien sięgnąć każdy mężczyzna z kompleksami?

Member XXL to suplement diety, który od wielu lat traktowany jest jako rewolucyjne rozwiązanie w walce z męskimi kompleksami. Doskonałe opinie, świetne oceny i przychylne recenzje ekspertów – wszystko to pozytywnie odbija się na popularności tego suplementu diety.

Member XXL został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy mają problemy natury intymnej. Produkt według producenta sprawdzi się przy:

  • powiększaniu penisa
  • eliminacji problemów z potencją (zaburzenia erekcji, niskie libido, przedwczesny wytrysk)

Co ważne, produkt oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, co ma gwarantować pełne bezpieczeństwo stosowania (brak skutków ubocznych).

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Member XXL na rynku istnieje od wielu lat. Nie jest to zatem żadna niesprawdzona nowość. To produkt o ugruntowanej pozycji na rynku.

Czy warto powiększyć członka?

Niezależnie od tego jaką metodę powiększania penisa wybierzesz – zanim zdecydujesz się na kurację/terapię/zabieg – zastanów się czy aby na pewno powiększanie penisa to proces obligatoryjny. Niekiedy łatwiej jest po prostu zaakceptować naturalną wielkość członka – tym bardziej, że wiele badań pokazuje, że dla kobiet rozmiar nie ma zbyt dużego znaczenia!